Get Adobe Flash player

Próbne egzaminy gimnazjalne

Drukuj
Odsłony: 3789

         W dniach od 13 do 15 listopada 45 trzecioklasistów z naszej szkoły przystąpiło do próbnego egzaminu gimnazjalnego, do którego przygotowywali się przez ostatnie dwa lata i dwa miesiące.  

 Pierwszy test rozpoczął  się we wtorek punktualnie o godzinie 9:00 i trwał 60 minut. W tej części egzaminu uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie.  Po 45 minutowej przerwie gimnazjaliści przystąpili do rozwiązywania zadań z języka polskiego, na tę część przeznaczono 90 minut.

Środa upłynęła pod znakiem przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Podobnie, jak w dniu poprzednim sprawdzian składał się z dwóch części. Pierwsza trwała 60 minut i była przeznaczona na część przyrodniczą, natomiast druga- na matematykę ( 90 minut). 

Ostatni dzień egzaminów  poświęcony był językowi obcemu nowożytnemu. Jedna osoba wybrała język niemiecki, natomiast pozostali sprawdzali, na jakim poziomie opanowali język angielski.

Mamy nadzieję, że wyniki poszczególnych sprawdzianów będą bardzo dobre. Trzymamy również kciuki za trzecioklasistów, by rezultaty egzaminu gimnazjalnego, który czeka  ich już w kwietniu, pomogły wszystkim dostać się do wymarzonych szkół ponadgimnazjalnych.

egzamin4   egzamin
egzamin 3   egzamin50
egzamin 2   egzamin6

      

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych  Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie            ...

Czytaj więcej...

Godziny pracy szkoły w okresie świątecznym

W dniach 17, 18 i 22 kwietnia szkoła będzie otwarta w godzinach od 7:00 do 15:00.

Czytaj więcej...

Zagłosuj na Szkołę Podstawową w Dunowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dunowie biorą udział w konkursie „ W kontakcie z energią”. Uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Dunowie stworzyli przewodnik w formie filmu. Zainspirowani bajką...

Czytaj więcej...

Z wizytą w teatrze

7 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w spektaklu pod tytułem „Przystanek Olimp”. Organizatorem był Teatr Współczesny z Krakowa.         Przeds...

Czytaj więcej...

Prośba o głosy w "Projekcie z klasą"

PROSIMY O ODDANIE GŁOSU NA PROJEKT „Co kraj to obyczaj – z wizytą u naszych niemieckich przyjaciół” 1.Wejdź na stronę konkursu - www.projektzklasa.pl i kliknij w zakładkę KONKURSna górze strony. 2.Kli...

Czytaj więcej...

Rekrutacja do gimnazjum rozpoczęta!

       24 marca 2014 rozpoczęliśmy rekrutację do Gimnazjum       im. 27 WDP AK w Świeszynie. Poniżej znjadziecie Państwo podanie do szkoły:...

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny w naszym gimnazjum

21 marca tuż po godzinie 10:40 uczniowie naszego gimnazjum przywitali nową porę roku- wiosnę. Obchody tego dnia rozpoczęły się od międzyklasowych zawodów sportowych . Konkurencje, które wymyślili nauc...

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści w "Projekcie z klasą"

Uczniowie z naszego gimnazjum pod opieką p. Marty Wojtkiewicz i p. Iwony Skwierawskiej realizują projekt edukacyjny w ramach konkursu „Projekt z klasą” organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era. Gimna...

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie na warsztatach filmowych

              14 marca trzydzieścioro  uczniów naszego gimnazjum uczestniczyło w warsztatach filmowych zorganizowanych przez Młodzieżo...

Czytaj więcej...

NOWE ZASADY REKRUTACJI DO GIMNAZJUM

ZASADY REKRUTACJI DO GIMNAZJUM im. 27 WDP AK w ŚWIESZYNIE NA ROK SZKOLNY 2014/15 I. Podstawa prawna 1. Art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niekt...

Czytaj więcej...

Tydzień Języka Angielskiego

14.02.2014r. w naszym gimnazjum odbyło się podsumowanie Tygodnia Języka Angielskiego, w którym od poniedziałku wszystkie klasy walczyły w konkursach związanych językiem angielskim oraz krajami angloję...

Czytaj więcej...

Dyskoteka walentynkowa- fotorelacja

14 lutego 2014 roku w naszym gimnazjum odbyła się dyskoteka walentynkowa. Zapraszamy do galerii. :)  

Czytaj więcej...

Spotkanie z multimedalistą- Maciejem Sochalem

   12 lutego 2014 r. o godzinie 13:00 odbyło się spotkanie ze sławnym paraolimpijczykiem- Maciejem Sochalem oraz Aleksandrem Popławskim-  jego trenerem, zorganizowane przez Multimedialn...

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie na warsztatach dziennikarskich

Dnia 10 lutego 2014 r. o godzinie 12:00 odbyły się warsztaty dziennikarskie. Miejscem spotkania było Multimedialne Centrum Kultury ,,e-Eureka” w Świeszynie. Zajęcia prowadziły dziennikarki z Inkubato...

Czytaj więcej...

Żywa lekcja historii w naszej szkole

          Dnia 7 stycznia 2014 roku w Gimnazjum im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Świeszynie odbyła się żywa lekcja historii „Od Mieszka I do Bolesława...

Czytaj więcej...

Maraton Języka Angielskiego

Dyrektor, pracownicy i uczniowie          Gimnazjum im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty  Armii Krajowej w Świeszynie serdecznie zapraszają  na Maraton...

Czytaj więcej...

I semestr nauki już za nami!!!

30 stycznia 2014 roku w naszym gimnazjum odbył się apel podsumowujący I semestr nauki. W tym dniu wszyscy zebrani najpierw wysłuchali sprawozdań poszczególnych klas z działalności na rzecz klasy i&nbs...

Czytaj więcej...

Próbny egzamin gimnazjalny

14 stycznia 30 trzecioklasistów z Gimnazjum im. 27 WDP AK w Świeszynie przystąpiło do pierwszej części diagnozy wiadomości i umiejętności uczniów klas trzecich. O godzinie 9:00 rozpoczął się...

Czytaj więcej...

Joomla Themes designed by Web Hosting Top